OFRII.com - Red Rocket OFRII.com - 8k wallpapers, foto OFRII.com - Samuraj - bojove umeni - zbrane OFRII.com - Svt Ponorek OFRII.com - 3D medely - 3D tisk - 3D scan OFRII.com - Akvaristika, Akvarijn ryby, Akvarijn rostliny ORFII.com - Freediving - voln potapn ORFII.com - Astrologie - horoskop, znamen, souhvzd, zvrokruhy ORFII.com - Vesmr - planety, galaxie, hvezdy ORFII.com
Menu
Reklama
AONN.cz
NIKEE WALLPAPERS tapety na plochu PC na nikee.net
Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
Ploutve
Ploutve pro freediving tvoří nejdůležitější část základní výbavy. Jsou specifické svou délkou, která je okolo 90 cm. Takto navržená ploutev umožňuje efektivnější přenos pohybové energie, přičemž botička by měla být maximálně pohodlná.

Bojka
Tvrdší listy ploutví jsou všeobecně určeny pro hloubkové potápění a pro freedivery robustnější nebo silnější postavy Měkké listy potom pro bazénové nebo mělčí potápění a pro freedivery subtilnější nebo slabší postavy. Gara 2000 HF (Cressi Sub) velmi osvědčené ploutve pro hloubkové potápění. Botička u všech modelů freedivingových ploutví Cressi poskytuje výtečný komfort. Velikost botičky Cressi od č. 40. Gara 3000 (Cressi Sub) kombinují nejlepší prvky ploutví Gara 2000HF s méně tvrdým, ale pružnějším listem. Jsou vhodné nejen pro potápění do hloubky, ale i delší plavání na hladině. Univerzální a kvalitní produkt. Změkčená verze Gara 3000 LD šedé barvy určená spíše pro bazénové disciplíny. Ocení především subtilnější freediveři a freediverky. Pro zajímavost, na vývoji freedivingových ploutví značky Cressi se od počátků aktivně podílel legendární Jacques Mayol, od devadesátých let potom Umberto Pelizzari. Millenium, Millenium Competition, Listy ploutví různých tvrdostí do botičky Omer. Pokud padne botička, je možné Millenium Winter a další (OMER) pouze měnit listy různých tvrdostí včetně karbonu. Opět obecně platí, že měkčí listy jsou vhodnější pro subtilnější freedivery, bazénové disciplíny nebo hladinové plavání, tvrdší listy potom pro hmotnější nebo silnější freedivery a větší záběr v hloubce. Velikost botičky od vel. 38. Menší se nevyrábějí Falcon C4 ploutve z karbonového kompozitu zaručují dobrý tah s ještě menším vynaložením energie. Vodící lišty přispívají pozitivně k usměrňování proudění, ovšem zhoršují manévrovatelnost u potápění pro čistou zábavu. Jsou vhodné jak pro bazénové, tak hloubkové disciplíny. Skvělým vlastnostem odpovídá i vyšší cena. Karbonové výměnné listy lze usadit do botiček pro výměnné listy.

Monoploutve
kdo kvalitně zvládne poměrně náročnou techniku pohybu pod vodou s monoploutví, je odměněn lepší efektivitou a tím i lepšími výkony a v neposlední řadě ladností pohybu pod vodou.
Ploutve
Neopreny
© Ofrii 2012 - kontakt
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com