OFRII.com - Red Rocket OFRII.com - 8k wallpapers, foto OFRII.com - Samuraj - bojove umeni - zbrane OFRII.com - Svt Ponorek OFRII.com - 3D medely - 3D tisk - 3D scan OFRII.com - Akvaristika, Akvarijn ryby, Akvarijn rostliny ORFII.com - Freediving - voln potapn ORFII.com - Astrologie - horoskop, znamen, souhvzd, zvrokruhy ORFII.com - Vesmr - planety, galaxie, hvezdy ORFII.com
Menu
Reklama
AONN.cz
NIKEE Griffinovi - Family Guy online na nikee.net
Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
Hloubokoměry
Suunto D3
Pokročilé hodinky kombinované s počítačem pro potápění na nádech a pro milovníky vodních sportů. Protože je lehký, aerodynamický a je vybaven stopkami délky ponoru a alarmem, patří k základním přístrojům pro potápění na nádech. V gauge-mode je perfektní pro stopování délek ponorů a jako záložní instrument pro potápění s přístrojem.

SUUNTO D3 není potápěčský počítač a neumožňuje
dekompresní kalkulace!!!

Základní freediving computer
V modu freediving umožňuje SUUNTO D3 přesné uložení hloubky a času do paměti s úžasným 1 sekundovým intervalem. Vzhledem k tomu, že potápěč má zřídka čas sledovat displej během ponoru, pomáhá mu opakovatelný alarm délky ponoru pojem o čase. Časový alarm ponoru může být např. nastaven tak, aby vydal akustický signál každých 30 sekund. K tomu navíc umožňuje SUUNTO D3 opakovatelný časový odpočet (Countdown) s alarmem ve Watch-mode, což jsou užitečné vlastnosti pro statický výcvik apnea.

Ideální bottom timer a záložní instrument
V Gauge-mode je SUUNTO D3 vybaven funkcí bottom timer pro scuba ponor s vlastními, předem nastavitelnými tabulkami nebo pro použití jako záložní instrument. Stopky ponoru s opětovně nastavitelnými funkcemi zobrazují délku ponoru v minutách a sekundách pro měření času na dně a dekompresní zastávky s přesností sekund. Plánovač maximální operační hloubky (MOD = Maximum Operating Depth ) pomáhá určit, do jaké hloubky může být váš gas-mix bezpečně vdechován.

Pohodlný neoprenový náramek
SUUNTO D3 je k dostání buď se standardním gumovým nebo s pohodlným neoprenovým
náramkem.

Hlavní funkce
- 3 operační módy (Free-pro potápění na nádech, Gauge-funkce
   hloubkoměru, Watch-časomíra)
- 36 hod paměť profilu ponorů
- 36 hod paměť deníku ponorů (logbook)
- doživotní paměť historie
- záložky do profilů
- PC Interface
- víceúrovňový indikátor výstupové rychlosti (Gauge mód)
- elektroluminiscenční osvětlení
- uživatelem vyměnitelná baterie
- rozsah hloubky 0-99 m
- akustické alarmy (max. hloubka, délka ponoru)
- indikátor stavu baterie + varování
- automatický kalendář
- alarm (budík)
- duální čas
- stopky
- countdown timer
- ochrana displeje
- k dostání v barvě modré, oranžové a černé


Suunto D4
Lehký, jednoduchý, praktický! Ať už trávíte zaslouženou dovolenou, nebo právě pilujete svůj styl při freedivingu, díky Suunto D4 jste informováni o každém metru svého ponoru. Ačkoliv Suunto D4 na vaší ruce na suchu jasně říká „jsem potápěč“, díky jejich designu jste vždycky IN. V jejich robustním, avšak úhledném pouzdře se skrývají následující funkce:

Mód TIME
 • 12/24 hodinový displej
 • duální čas
 • datum
 • budík
 • stopky s mezičasem


Plánovač ponorů
Před ponorem vám bezdekompresní plánovač pomůže připravit ponor. Zadejte plánovanou hloubku ponoru a Suunto D4 vám řekne, jak dlouho se můžete potápět, aniž byste museli dělat dekompresní zastávky.

Mód FREEDIVE
Suunto D4 v sobě skrývá mnoho skvělých funkcí pro nádechové potápění (freediving). Ať už trénujete statiku, dynamiku nebo hloubky, okamžitě máte k dispozici všechny informace, které potřebujete. Nastavení povrchové zastávky a hloubkového alarmu je možné jak na suchu, tak ve vodě. Na suchu pak analyzujete data o nejlepších ponorech dne.

 • aktuální hloubka se zaznamenává 3x za sekundu
 • nejhlubší vzorek se ukládá každou sekundu
 • povrchový čas v sekundách
 • zobrazení max. hloubky a času posledního ponoru
 • nejhlubší ponor dne a jeho délka
 • nejdelší ponor dne a jeho hloubka
 • nastavitelný alarm povrchového intervalu
 • nastavitelný alarm hloubky
LOGBOOK
Poté, co se ocitnete na povrchu, se můžete okamžitě podívat na data ponoru do logbooku vašich Suunto D4. Také můžete přenést data do vašeho PC pomocí volitelného programu Suunto Diving Manager. S pomocí SDM je hračkou hloubková analýza ponoru a grafické zobrazení profilu.
 • logbook s kapacitou až 240 hodin záznamu profilů
 • paměť celkové historie počítače
 • denní historie (mód Freedive)
 • uživatelské záložky v profilu ponoru
Vlastnosti Suunto D4
Suunto D4 je náramkový potápěčský počítač s dekompresními funkcemi. Je členem rodiny ověřených potápěčských počítačů Suunto, kterým věří potápěčští profesionálové po celém světě. Na rozdíl od běžných dive computerů má Suunto D4 pokrokové funkce se speciálním freedive módem. Proto je Suunto D4 dokonalé pro každého, kdo to s potápěním na nádech myslí vážně. Ať už je vaší vášní rekreační přístrojové potápění, nebo soutěžní freediving, Suunto D4 dodává informace i styl.
 • 4 operační módy: Time, Freedive, Air a Nitrox
 • funkce plánování ponoru a analýzy logů
 • kompatibilní s volitelným Suunto Dive Managerem
 • automatický odpočet bezpečnostních zastávek
 • kompletní výpočet dekompresních zastávek
 • Suunto Deep Stop RGBM algoritmus
 • vícestupňový indikátor výstupové rychlosti
 • indikátor stavu baterie a varování
 • zobrazitelná hloubka 0 - 100 m / 2 - 238 ft
 • lehké kompozitové tělo s ochranou sklíčka
 • nastavitelné metrické, nebo imperiální jednotky

Další hloubkoměry (potápěčské počítače) od firmy Suunto
Potápěčské počítače finské společnosti SUUNTO odpovídají mezinárodním požadavkům kvality. Firma používá ve všech výrobních fázích kvalitativní systém ISO 9001. Počátkem roku 1996 obdržel podnik velmi prestižní kvalitativní ohodnocení Nr 96 - HEL - AQ - 220. Pouze málo výrobců v tomto oboru může předložit takovéto ohodnocení. Kromě toho odpovídají potápěčské instrumenty také CE - standardu, které vytvořily země Evropské Unie pro všechny osobní přístroje včetně přístrojů potápěčských. SUUNTO testuje jednotlivě každý tlakový měřící přístroj dříve, než bude použit v produkci. Firma vyvinula počítačem řízené měřící kalibrační zařízení, kterým jsou nastavovány všechny instrumenty. Tím je dosaženo nejvyšší preciznosti, ležící vysoko nad evropským standardem. SUUNTO provádí se svými potápěčskými počítači individuální testy ve vodou naplněné testovací komoře. Po celém světě rozšířená síť potápěčů testujících výrobky SUUNTO zkouší každý produkt stovky hodin dříve, než jsou dodány na trh. Každý výrobek obdrží svoje vlastní výrobní číslo, podle kterého může být kdykoli identifikován.

http://www.suunto.cz
Suunto Mosquito
Mosquito je pokročilý potápěčský počítač pro aktivní vodní nadšence. S kompletní nabídkou funkcí pro potápění se vzduchem nebo Nitroxem a samostatným módem pro potápění na nádech je potápěčský počítač Mosquito vhodný pro všechny způsoby potápění.

Suunto Stinger
Stinger jsou pokročilé hodinky kombinované s počítačem, který disponuje módy pro vzduch(Air), obohacené směsi (Nitrox) a potápění na nádech nebo technické potápění (Free/Gauge). Každý mód má detailní paměť profilů ponorů. Je to plnohodnotný dekompresní potápěčský počítač a současně kompaktní hodinky skvělé konstrukce ve \"skále-odolném\" pouzdře. Množství pokročilých funkcí jako jsou nitrox, freediving a gauge módy, uživatelem nastavitelné pracovní jednotky (metrické / imperiální), odpočet času bezpečnostní zastávky, nastavitelný vzorkovací interval paměti profilů ponorů, podvodní stopky a záložky, jsou snadno k dispozici. Dekompresní výpočty jsou prováděny na základě Suunto bublinového dekompresního modelu s redukovaným gradientem - RGBM.

Suunto D6
Nový potápěčský počítač Suunto D6 má tělo z nerezové oceli v designu exkluzivních náramkových hodinek určených k běžnému dennímu nošení, které však v sobě skrývají spolehlivého společníka pod vodu. Součástí Suunto D6 je i unikátní digitální kompas, který ukazuje směr graficky i numericky s přesností 1°.

Suunto D9
Nový vlajkový model potápěčský hodinek firmy Suunto. Maximum funkci, vodotěsné do 200m (660ft), titanové pouzdro, sklíčko z minerálního skla, bodový (matrix) displej, baterie s vysokou kapacitou (CR2450), USB interface pro PC, hmotnost 110g (3,9oz), rozsah pracovních teplot: -20… +50 °C (-5… +122°F), nastavitelné metrické nebo imperiální jednotky, nastavitelný interval záznamu ponoru – 1-60s atd. Cena odpovídá kvalitě. Je to palba, ale nic lepšího neseženete. :-)


Analogové hloubkoměry Sopras Sub
Profesionální hloubkoměry se speciální berylovou membránou. Výrobky jsou s jednoduchou nebo dvojtou svítící stupnicí, pro lepší čtení během ponoru. Přesnost +/- 1,5% zobrazeni maximální hloubky Modely mají možnost nastavení nuly za účelem vyrovnání teploty a okolního tlaku. Průměr hloubkoměru 60mm.

Model Alpha - Tento model má zdvojenou stupnici až do hloubky 140m.
Model Beta S - Tento model má stupnici do hloubky 70m.
Kapilární hloubkoměr DEEP-KISS
Hloubkoměr DEEP-KISS funguje jako kapilární hloubkoměr, který pracuje na základě vztahu objemu a tlaku plynu. Ukazatelem aktuální hloubky je hladina vody v kapiláře odečtená proti stupnici.

Hloubkoměr je cejchován do max. hloubky 40m a v malých hloubkách je stupnice velice přehledná. DEEP-KISS nemá žádné pohyblivé součástky, nevyžaduje údržbu a je svým jednoduchým způsobem použití určen jako doplněk pro všechny kategorie potápěčů. V případě, že vodní sloupec není v kapiláře spojitý, vyklepněte kapky vody z kapiláry obdobným způsobem jako sklepáváte rtuť v teploměru.

Tento hloubkoměr doporučuji pro začínající freedivery kteří zatím nechtějí investovat do dražších přístrojů. je to hloubkoměr za pár kaček. :-)

http://www.deep-kiss.comNáramkový hloubkoměr od UWATEC
Hloubkoměr naplněný olejem - Trvalé promazávání všech soucástí. K dostání v provedení 60m. Spolehlivý indikátor maximální hloubky Zjednodušuje sledování a zaznamenávání maximální hloubky. Schránka z vysoce odolného nylonu. Sestaven na principu Bourdonovy trubice. Snadno odečitatelná lineární stupnice.

http://www.prag-info.cz/_shop

Ploutve
Neopreny
© Ofrii 2012 - kontakt
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com