OFRII.com - Red Rocket OFRII.com - 8k wallpapers, foto OFRII.com - Samuraj - bojove umeni - zbrane OFRII.com - Svt Ponorek OFRII.com - 3D medely - 3D tisk - 3D scan OFRII.com - Akvaristika, Akvarijn ryby, Akvarijn rostliny ORFII.com - Freediving - voln potapn ORFII.com - Astrologie - horoskop, znamen, souhvzd, zvrokruhy ORFII.com - Vesmr - planety, galaxie, hvezdy ORFII.com
Menu
Reklama
AONN.cz
NIKEE VTIPY - psane a kreslene vtipy na nikee.net
Spřátelené Weby
1HRY.cz - hry online zdarma
NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
Filmy
Magická hlubina
The Big Blue

Francie / USA / Itálie, 1988, 132 min (Director's cut: 168 min)

Režie: Luc Besson
Scénář: Luc Besson, Marc Perrier
Hudba: Bill Conti, Eric Serra
Hrají: Rosanna Arquette, Jean-Marc Barr, Jean Reno, Paul Shenar, Sergio Castellitto, Jean Bouise, Griffin Dunne, Valentina Vargas, Eric Do, Luc Besson, Paul HermanMagická hlubina. Nekonečné hlubiny moře. Místa, kde vládne věčný klid, stejně jako v hloubkách kosmu. Jaques - potápěč, který dosáhl bez dýchacího přístroje hloubek jako žádný jiný člověk. Enzo - Jaquesův přítel a soupeř, který se mu chce vyrovnat a překonat ho. Joanne - žena, která Jaquese miluje, ale ví, že jeho srdce patří moři. Moři, které je všechny tři spojilo dohromady a které se stalo jejich osudem. Existuje místo na naší planetě, které je podivnější než všechna ostatní - nejméně známé a nejvíce záhadné. Ne nepodobné vesmíru, kde běžné představy času a vzdálenosti mizí. Je to magické a nebezpečné místo, kterému se lidské tělo a lidská duše musí přizpůsobit. Jedná se o jediné místo, kde se muž jménem Jacques Mayhol opravdu cítí doma. Je to moře - "MAGICKÁ HLUBINA".

Magická hlubina - Trailer


Ocean Men: Extreme Dive

USA, 2001, 90 min

Režie: Bob Talbot
Hudba: Cliff Eidelman
IMAX se pokusil světu přiblížit v tomto dokumentu volné potápění a jeho disciplíny. Popisuje sport od prvních zmínek až do součastnosti. Představuje šampiony a dnes již legendy ve dvou disciplínách volného potápění - freedivingu. 1. CWT Umberta Pellizariho a 2. NO LIMIT Pipina Ferrerasa. V každý disciplíně je něco jiné a magické a to chce i dokument přiblížit. Film je natočený úžasnou kamerou a je doplněn výbornou zvukovou kulisou. Děj obou aktérů je reprodukován přímo od nich samých jak se k vodě a tomuto úžasnému sportu dostali.

IMAX - Ocean Men - Pipín Ferreras & Umberto Pelizzari


Ploutve
Neopreny
© Ofrii 2012 - kontakt
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com